В місті відкрилася крамниця електронних послуг «Твій час»

r345435Листопад 2016 року відзначається важливою подією для підприємств Миколаївської області – відкриттям крамниці електронних послуг «Твій час». Філософія «супермаркету сервісів», в якому клієнт міг би отримати повний комплект електронних послуг для підприємства, прийшла до нас з Європи, а для України це –  справжнє ноу-хау.

Запуск «Твій час» – це новонародження мережі дистриб’юторів та дилерів Групи компаній «Інтелект-Сервіс» у зміненому форматі: покращений рівень сервісу, сучасний дизайн, затишна атмосфера та ще більше електронних сервісів для підприємств та фізичних осіб. Підприємець Цисарь Лариса Геннадіївна, що є офіційним дилером продуктів «Інтелект-Сервіс», відкриває крамницю «Твій час» у Миколаєві.

43534534«Твій час» є своєрідним провідником до економного та зручного електронного документообігу, адже тут пропонують всі електронні послуги під одним дахом – від цифрового підпису, що надає електронним документам юридичної сили, до найкращих програмних продуктів та їх обслуговування. З 8 листопада  спробувати унікальний сервіс можна і у Миколаєві за адресою вул. Погранична (Чигрина), б.167, оф.308, де відкрилася крамниця ФОП Цисарь Л.Г.

Що на полицях у крамниці?

Електронна звітність в усі контролюючі органи. ЄСВ, ПДВ, 1-ДФ, Декларація про доходи — більше 3000 бланків, що оперативно оновлюються. Програма для подання звітності «M.E.Doc» або веб-сервіс «СОТА»— на ваш вибір!

6756765Найпопулярніший серед вітчизняних підприємств електронний цифровий підпис АЦСК «Україна».

Електронного документообіг в звичній програмі для звітності. Реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування, обмін актами, рахунками, накладними та договорами в модулі «Електронний документообіг» програми «M.E.Doc» або у веб-сервісі «СОТА».
Електронний документообіг можна здійснювати і безпосередньо з бухгалтерської програми – для цього є найновіше рішення – сервіс «ПТАХ», завдяки якому, наприклад, торгівельні мережі можуть обмінюватися з постачальниками прайсами, замовленнями, повідомленнями про доставку товару тощо.

546546Технічне обслуговування та підтримка програм. Встановлення «M.E.Doc» та «СОТА», налаштування підписів та правд доступу, навчання роботі у програмах.

Консультація бухгалтера та допомога у заповненні звітності. Декларація про доходи, 1-ДФ, ЄСВ або усні консультації.

Віддалений офіс. Перевірте пошту або знайдіть необхідну інформацію в інтернеті, здайте звіт у професійному програмному забезпеченні, роздрукуйте/відскануйте або скопіюйте документи – до ваших послуг зручне робоче місце з усією технікою та програмами.

Під час візиту до крамниці можна придбати електронні квитки на літак, потяг чи автобус,  сплатити комунальні рахунки або поповнити рахунок. До речі, сплатити за електронні послуги можна також на сайті мережі або у мобільному додатку «Твій час».

345435Великий перелік електронних послуг поряд з висококласним сервісом доводять, що слоган мережі «Твій час –  в твоїх руках» гарантує кожному клієнту можливість здійснити усі необхідні операції швидко та ефективно.

Завітайте до новонародженої крамниці «Твій час» –  та отримайте приємні подарунки, що ми підготували для перших клієнтів!

Додаткова інформація за тел. (0512) 58-25-28

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Theme Tweaker by Unreal